Club Hotel Karaburun - ALANYA, İslami Otel, Resmi Web Sitesi | www.clubhotelkaraburun.com.tr | islami hotel alanya, muhafazakar hotel alanya,
tatil herkesin hakkı
7
1
2
3
4
5
6
KONAKLAMA
ERKEN REZERVASYON
ONLİNE REZERVASYON
FOTO GALERİ
TANITIM VİDEOMUZ
TANITIM VİDEOMUZ
tanıtım videomuz
MİSAFİR YORUMLARI
M.Mustafa İNCE
2017-05-27
ÖNCELİKLE H&D MÜDÜRÜ İMDAT İNCE BEY'E SOY İSİM BENZERLİĞİMİZDEN DOLAYI YAPMIŞ OLDUĞU SÜPRİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER... Otelden aninasyon ekibinden aşkın ,ateş ve enes beyden çok memnun kaldık...hiç sıkılmamıza izin vermediler
Doğan Tunçbilek
2017-05-25
15.05.2017-21.05.2017 die arası Club Karaburun hotel,de konakladık muhteşem bir tatildi bize yardımcı olan Canım kardeşim garson Uğur gök,e çok teşekkür ederim. Burdan müdürümüz Faruk yaşar beye, resepsiyonda Talip beye, animasyon Ateş beye, Aşkın beye ve Başkana beye çok çok teşekkür ederim tek...
ÖMER ŞENÖZ
2017-05-22
19 Mayıs- 21 Mayıs tarihleri arasında şu üç günlük kısa tatilimi dolu dolu geçirmeme vesile olan tüm otel personeline ve otel mü dürümüz İpek hanıma ilgi ve alakalarından dolayı ailem ve kendim adıma teşekkür ederim.
SİZDE YORUM YAPINDİĞER YORUMLAR
---
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Club Hotel Karaburun islami bir otelde olması gereken tüm seçenekleri herşey dahil sistemde sunmaktadır. Genel olarak islami oteller de bulunması gereken bay bayan ayrı havuzları ve mescid gibi konsepte uygun tüm olanakları sunmaktayız. İslami Otel konseptini Alanya bölgesinde standartlarına uygun bir şekilde sunmaktayız.
Alkolsüz Aile Oteli mi Arıyorsunuz?
Alanya tatil beldesinde bulunan Club Hotel Karaburun’da alkolsüz aile oteli olarak keyifli bir tatil sunuyoruz. Alkolsüz aile otelleri konseptinde taradığınız tüm özellik ve hizmetleri bulabilir ve keyifli bir tatilin tadını çıkartabilirsiniz.
Muhafazakar Otellerden Beklentileriniz
Muhafazakar otel ve tatil köylerinden beklediğiniz tüm hizmet ve ayrıcalıklara ekstra olarak, beklenti ve isteklerinizi iletişim formlarından veya resepsiyonda bulunan müşteri temsilcilerimize aktarabilirsiniz.
Tatil Beldelerine Mesafelerimiz
Avsallar 7 Km - Manavgat 29 Km - Alanya 30 Km - Side 33 km Antalya Merkez 98 Km
Antalya’nın Parlayan Yıldızı
Antalya Okurcalar mevkiinde bulunan otelimiz son yıllarda alkolsüz otel - muhafazakar otel - tesettür otel veya islami oteller diye tabir edilen tanımlara uygun olarak en çok tercih edilen oteller arasında yer almıştır. Özellikle Antala iline bağlı Avsallar Okurcalar ve Alanya tatil beldelerinde tercih sebebi olmuştur.

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER

ARA
popup